,

Vazo Dekorative Porcelani

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

980 Lekë

Vazo Dekorative Porcelani

PERSHKRIMI

Vazo Dekorative prej porcelani e dizenjuar me nje litar ne krye.

Shume fine dhe e veçante kudo qe do ta vendosni ne ambientet tuaja te shtepise.

Vazoja ka ngjyre te bardhe.

SKU: 26155148 Categories: , Tags: , ,

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Nada (verified owner)

  The product is firmly packed

  Nada

 2. Valbona (verified owner)

  Super

  Valbona

SHOPPING CART

close