Tualet për mace, Curver, 51x39x39 cm, rattan me thurje, e bardhë 50736

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

9,660 Lekë

Tualet për mace, Curver, 51x39x39 cm, rattan me thurje, e bardhë 50736

PERSHKRIMI:

Ky tualet per mace me një dizajn të mrekullueshëm do të jetë zgjedhja perfekte për macen tuaj. Ky tualet është bërë prej rratani plastike shumë të forta dhe me cilësi të lartë. Ka një sirtar shumë të përshtatshëm që e bën të lehtë zbrazjen e kutisë së mbeturinave. Sirtari është i pajisur me një tabaka me vrima në të, për të mbajtur jashtqitjen jashtë kutisë së tualetit, kështu që tualeti do të vazhdojë të jetë i freskët per kohe te gjatë. Duke kombinuar një dizajn elegant me tipare praktike, ky tualet luksoz do të duket i mrekullueshem në çdo dekor.

  • Materiali : Ratan me thurje
  • Përmasat : 51x39x39 cm
SKU: 25661237 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close