Tualet higjene për mace, Trixie, 40x40x56 cm, ngjyrë miks 53023

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,150 Lekë

Tualet higjene për mace, Trixie, 40x40x56 cm, ngjyrë miks 53023

PERSHKRIMI:

Zgjidhje praktike për macet tuaja. WC-ja është në një kabinë të mbyllur. Brenda ka një filtër nëpërmjet të cilit eliminon aromat. Kafsha juaj shtëpiake do të vlerësojë këtë shqetësim nga ana juaj dhe natyrisht ju do të jeni të kënaqur me mungesën e aromave.

  • Përmasat : 40x40x56 cm
SKU: 15791382 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close