Tostier elektrik RAF

Krahasoni

1,900 Lekë

Tostier elektrik RAF

PERSHKRIMI :

Gatuani sanduiçe të shijshme të thekur ose përdorni si skarë për mish, peshk dhe perime të përgatitura në mënyrë perfekte
Pllakat e veshura jo ngjitëse lejojnë heqjen e ushqimit pa mundim dhe pastrimin e lehtë
Fuqia 850 W

SKU: 35177111 Category: Tag:

SHOPPING CART

close