Top Metalik Dekorativ I Kuq “Merry Christmas” 7cm

139 Lekë

Top Metalik Dekorativ I Kuq “Merry Christmas” 7cm-1168234-J

PERSHKRIMI:

Stoli i pemës së Krishtlindjes hapja e topit të kuq prej metali, me mesazhin “Gëzuar Krishtlindjet”.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra: E kuqe
Materiali i produktit: Metalike

SHOPPING CART

close