Tharese Flokesh Rowenta CV3312F0 TH0570-N

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,606 Lekë

Tharese Flokesh Rowenta CV3312F0 TH0570-N

PERSHKRIMI:

FUQIA: 1600 W
Perqendrues ajri: PO
Difuzor: JO
Ean Code: 3121040053140
Funksion ionik: JO
Nivelet e temperatures dhe shpejtesise: 2 / 2
Buton per ajer te ftohte: JO
GARANCIA NORMALE: 24
MARKA: ROWENTA
SKU: 98468177 Category: Tag:

SHOPPING CART

close