Tharëse flokësh Imetec, 2300W, 2 nivele temperature, 3 nivele shpejtesie 800538

Imetec

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

8,990 Lekë

Tharëse flokësh Imetec, 2300W, 2 nivele temperature, 3 nivele shpejtesie 800538

PERSHKRIMI:

Tharese flokesh Imetec Thareset e flokeve jane nje aksesor gjeresisht I perdorur si ne familje ashtu dhe ne sallone profesionale,

  • Fuqia : 2300W
  • Nivele shpejtësie : 2
  • Temperatura : 3
  • Gjatësia e kabllit : N/A
  • Ajër i ftohtë : po
Tharese flokesh Imetec 1 Tharese flokesh Imetec 2 Tharese flokesh Imetec 3
Marka

Imetec

SHOPPING CART

close