Tharese Flokesh Fuego BY-516 TH0716-N

Fuego

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,366 Lekë

Tharese Flokesh Fuego BY-516 TH0716-N

PERSHKRIMI:

MARKA: FUEGO
FUQIA: 1400 W
Perqendrues ajri: PO
Difuzor: JO
Funksion ionik: JO
Nivelet e temperatures dhe shpejtesise: 2
Buton per ajer te ftohte:
GARANCIA NORMALE: 12
Ean Code:
SKU: 44161359 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close