Grilë FUEGO, XJ-12205 49685

Fuego

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

12,586 Lekë

Grilë FUEGO, XJ-12205 49685

PERSHKRIMI:

Për një gatim plot shije, pa yndyrna të tepërta dhe gatime të shëndetshme, kjo grilë do të ishte një zgjidhje e shkëlqyer.

  • Tipi : Grile
  • Tensioni : 220-240V
  • Fuqia : 1800W
  • Zona e gatimit : 2
SKU: 57643879 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close