Tharese Flokesh Fuego BY-508 TH0712-N

Fuego

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

1,946 Lekë

Tharese Flokesh Fuego BY-508 TH0712-N

PERSHKRIMI:

Difuzor: JO
Funksion ionik: JO
Nivelet e temperatures dhe shpejtesise: 2
Buton per ajer te ftohte:
GARANCIA NORMALE: 12
Ean Code:
MARKA: FUEGO
FUQIA: 1200 W
Perqendrues ajri: PO
SKU: 15763241 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close