Makinë qethëse, Fuego, PR-2228 810213

Fuego

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,490 Lekë

Makinë qethëse, Fuego, PR-2228 810213

PERSHKRIMI:

Makina qethese ju garanton prerje precize dhe rezultat te përsosur për një kohë të gjatë,fleksibilitet maksimal,shkurtim te lehte dhe te sakte ,e aplikueshme per te gjitha llojet e prerjeve.

 • Tipi : Makinë qethëse
 • Fuqia : N/A
 • Lloji i baterisë : E rikarikueshme NiMh
 • Tensioni : 110-240V
 • Koha e aktivizimit : N/A
 • Koha e karikimit : N/A
Makine qethese 5 3 Makine qethese 6 2 Makine qethese 7 2

SHOPPING CART

close