fbpx

Tharese Flokesh Dayson Supersonic HD03 TH0761-N

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

59,990 Lekë

Tharese Flokesh Dayson Supersonic HD03 TH0761-N

PERSHKRIMI:

MARKA:DYSON

FUQIA:1600 W

Perqendrues ajri:PO

Difuzor:PO

Funksion ionik:PO

Nivelet e temperatures dhe shpejtesise:4

Buton per ajer te ftohte:PO

GARANCIA NORMALE:24

Ean Code:5025155047576

 

SHOPPING CART

close