Tharese flokesh 2200W,230V me jonizim 80273

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,990 Lekë

Tharese flokesh 2200W,230V me jonizim 80273

PERSHKRIMI:

Kjo tharese ju mundeson stilimin e flokëve në mënyrën që ju keni ëndërruar gjithmonë. Përfshirja e avancuar e teknologjise jonizuese garanton freski ,volum dhe shkelqim per floket tuaj.

  • Tipi : Tharese flokesh
  • Tensioni : 220-240V
  • Fuqia : 2200W
Tharese flokesh 1 2 Tharese flokesh 2 2 Tharese flokesh 3 2

SHOPPING CART

close