Tharese Flokesh CV4721F0 TH0546-N

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

7,686 Lekë

Tharese Flokesh CV4721F0 TH0546-N

PERSHKRIMI:

Perqendrues ajri:PO

Difuzor:PO

Funksion ionik:PO

Nivelet e temperatures dhe shpejtesise:3 / 2

Buton per ajer te ftohte:PO

Ean Code:3121040046272

MARKA:ROWENTA

FUQIA:2200 W

GARANCIA NORMALE:24

 

SKU: 66962779 Category: Tag:

SHOPPING CART

close