Tavolinë mesi, strukturë metalike dhe xHam temperuar 10mm, transparente, Ø60 xH70 cm 210931

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

9,790 Lekë

Tavolinë mesi, strukturë metalike dhe xHam temperuar 10mm, transparente, Ø60 xH70 cm 210931

PERSHKRIMI:

Kjo tavolinë është një mënyrë elegante për të rinovuar barin/kafenene tuaj me një vështrim të përjetshëm dhe bashkëkohor. Një tavolinë e thjeshtë me një model mahnitës i pa krahasueshem. Bëni ambjentin e bukur dhe të përsosur me koleksionin e tavolinave dhe çdo gjë tjeter për ambjentet tuaja vetëm në PINOKU.AL

 • Materiali i strukturës : Metalike
 • Materiali i tavolinës : Xham temperuar 10mm
 • Ngjyra : Transparente
 • Mënyra e zgjerimit : n/a
 • Nevojitet montim : Po
 • Diametri : 60 cm
 • Lartësia : 70 cm
Tavoline mesi 4

SHOPPING CART

close