fbpx

Tavolinë mesi, MILANO, xham temperuar 12mm, transparente, 110x55xH35 cm 240514

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

14,600 Lekë

Tavolinë mesi, MILANO, xham temperuar 12mm, transparente, 110x55xH35 cm 240514

PERSHKRIMI:

Kjo tavolinë është një mënyrë elegante për të rinovuar zyën tuaj me një vështrim të përjetshëm dhe bashkëkohor. Një tavolinë e thjeshtë me një model mahnitës i pa krahasueshem. Bëni ambjentin e bukur dhe të përsosur me koleksionin e tavolinave për ambjentet tuaja vetëm në PINOKU.AL. xHami i temperuar është rezistent ndaj njollave dhe i lehtë për t’u pastruar.

 • Materiali i strukturës : Xham temperuar 12mm
 • Materiali i tavolinës : Xham temperuar 12mm
 • Ngjyra : Transparente
 • Mënyra e zgjerimit : n/a
 • Nevojitet montim : Po
 • Gjerësia : 110 cm
 • Thellësia : 55 cm
 • Lartësia : 35 cm
SKU: 66724293 Category: Tag:

SHOPPING CART

close