fbpx

Tavolinë mesi, MARENGO, melaminë, lisi, 112×65.5xH46.5 cm 240791

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

7,190 Lekë

Tavolinë mesi, MARENGO, melaminë, lisi, 112×65.5xH46.5 cm 240791

PERSHKRIMI:

Tavolina e mesit MARENGO është në formë drejtkëndore dhe do të funksionojë plotësisht në brendësi të dhomës së ndenjes. Kombinimi i modelit zgjidhet gjatë asamblesë. Mundësia e zgjedhjes së një prej dy kombinimeve të modeleve të punës i shton profilizimit estetik të ambientit.

 • Materiali i strukturës : Melaminë
 • Materiali i tavolinës : Melaminë
 • Ngjyra : Lisi
 • Mënyra e zgjerimit : n/a
 • Nevojitet montim : Po
 • Gjerësia : 112 cm
 • Thellësia : 65.5 cm
 • Lartësia : 46.5 cm
SKU: 61373528 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close