fbpx

Tavolinë mesi, këmbë druri dhe syprinë xHami, transparente, Ø40 xH40 cm 240815

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,650 Lekë

Tavolinë mesi, këmbë druri dhe syprinë xHami, transparente, Ø40 xH40 cm 240815

PERSHKRIMI:

Tavolina e kafese është një mënyrë elegante për të rinovuar dhomën tuaj të ndenjes me një vështrim të përjetshëm dhe bashkëkohor. Një tavolinë e thjeshtë me një model mahnitës e pa krahasueshme. Bëni ambjentin e bukur dhe të përsosur me koleksionin e tavolinave dhe çdo gjë tjeter për ambjentet tuaja vetëm në PINOKU.AL.

 • Materiali i strukturës : Këmbë druri
 • Materiali i tavolinës : Xham
 • Ngjyra : Transparente
 • Mënyra e zgjerimit : n/a
 • Nevojitet montim : Po
 • Diametri : 40 cm
 • Lartësia : 40 cm
SKU: 29159115 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close