fbpx

Suport mbajtës për vaskë, PVC, 34 cm 28861

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,290 Lekë

Suport mbajtës për vaskë, PVC, 34 cm 28861

PERSHKRIMI:

Shufra mbajtëse është konceptuar për të bërë përdorimin e banjos të rehatshëm dhe të sigurt për personat që kanë probleme të lëvizjes apo paaftësi fizike. Dizajni i saj është elegant dhe modern. Ky dekor përputhet estetikisht me çdo stil banje, për përdorim të brendshëm ose publik. Shufra mbajtëse është krejtësisht e përshtatshme për njerëzit që dëshirojnë një banjo më të rehatshme dhe më të sigurt. Materiali përbërës është inoks i kromuar i cili garanton fortësi, higjenë maksimale dhe jetëgjatësi.

  • Lloji artikullit : Suport mbajtes
  • Marka : Mobiak
  • Numri i Modelit : 0808520
  • Materiali : PVC
  • Përmasa : 34cm

SHOPPING CART

close