Wc porcelani”Behari” me dalje vertikale S + kasete + kapak & mekanizem3/8. 24585

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

32,130 Lekë

Wc porcelani”Behari” me dalje vertikale S + kasete + kapak & mekanizem3/8. 24585

PERSHKRIMI:

Seti I Wc-së prej porcelani ”Behar” – me dalje vertikale përmban esencën e formës tradicionale të harkuar me delikatesë e linja të pastra. Me një konstruksion solid dhe simetrik,ky set tualeti I dhuron stil banjës tuaj.Ngjyra e bardhë e porcelanit kombinohet lehtësisht me çdo dekor.Seti I tualetit ”Behar’ përmban një sistem instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht.Në saj të lartësisë së tij,ky set është i pershtatshëm për persona me paaftësi fizike. Komponentet përbërës të setit janë wc-ja, kaseta me mekanizëm dhe kapaku. Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

 • Lloji artikullit : Wc me dalje vertikale
 • Marka : Dogvit
 • Materiali : Porcelan
 • Gjatesia (cm) : 68
 • Gjerësia (cm) : 35
 • Lartësia : 90 cm
 • Dalja : Vertikale
 • Ngjyra : E bardhë
 • Përfshihet kapaku : Po

SHOPPING CART

close