fbpx

Stol vaske me gjatësi të ndryshueshme, 78×37 cm, pesha maksimale- 120 kg 28860

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,050 Lekë

Stol vaske me gjatësi të ndryshueshme, 78×37 cm, pesha maksimale- 120 kg 28860

PERSHKRIMI:

Stolat e vaskës luajnë një rol shumë të rëndësishëm në sigurinë tuaj. Për njerëzit që kanë probleme me lëvizjen procesi i larjes mund të jetë një detyrë e vështirë. Blerja e këtij produkti është një përgjigje shumë e lehtë dhe ekonomike për një problem të madh.

 • Lloji artikullit : Stol
 • Marka : Mobiak
 • Numri i Modelit : 0808233
 • Materiali : Plastike+alumin
 • Përmasa : 78*73cm
 • Pesha maksimale (kg) : 120

SHOPPING CART

close