fbpx

Stilues flokesh, Braun, me ajer 1000W, 3 nivele temperature 47058

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Availability:

Out of stock

5,990 Lekë

Out of stock

Stilues flokesh, Braun, me ajer 1000W, 3 nivele temperature 47058

PERSHKRIMI:

Nëse doni që flokët tuaj të stilohen në formën që ju dëshironi dhe ndërkohë ato mos të humbasin shkëlqimin e tyre përdorni këtë piastër flokësh. Teknologjia nano e kombinuar me pllaka qeramike, mbron flokët me përhapjen natyrale të temperaturës, shmang hidratimin përmes efektit jonizues, rigjallëron flokët dhe zvogëlon efektin elektrostatik. Cdo gjë për shëndetin e flokeve tuaj!

 • Temperatura max e ujit : N/A
 • Fuqia : 1000W
 • Terreni : 230 V
 • Koha e ngrohjes : N/A
 • Numri i funksioneve : 3 nivele temperature
 • Tipi : Stilues flokesh
 • Tensioni : 220V
 • Nivele shpejtësie : 3 nivele
SKU: 27729688 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close