Pajisje për manikyr, set për duart dhe këmbët, Kooper, 5 aksesorë, 2xAA 803109

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,290 Lekë

Pajisje për manikyr, set për duart dhe këmbët, Kooper, 5 aksesorë, 2xAA 803109

PERSHKRIMI:

Me këte pajisje ju do të keni mundësi ti jepni formë dhe shkëlqim thonjve tuaja. Një piasje dore për manikyr e cila është dizenjuar në mënyrë të veçantë për t’ju dhënë shkëlqimin e duhur thonjve. Ka 5 aksesorë dhe punon me 2 bateri AA. Pajisje për manikyr është dizenjuar për të siguruar rezultate mahnitëse vetëm në pak sekonda. Ju do të kurseni kohë dhe para dhe do të keni thonj të kuruar deri në detaj. Thjeshtësia, shpejtësia dhe lehtësia në përdorim e bejnë këtë paisje shumë të veçante dhe të domosdoshme për çdo femer.

  • Tipi : Pajisje për manikyr
  • Fuqia : N/A
  • Lloji i baterisë : AA
  • Numri i baterive : 5
Pajisje per manikyr 1 Pajisje per manikyr 2 Pajisje per manikyr 3

SHOPPING CART

close