Skrab Detoksifikues Per Trupin Me Kripe, Sheqer, Grapefruit Dhe Lemongrass

1,288 Lekë

Skrab Detoksifikues Per Trupin Me Kripe, Sheqer, Grapefruit Dhe Lemongrass G-C

PËRSHKRIMI

1. Pastron thellësisht dhe freskon lëkurën
2. Stimulon rigjenerimin e qelizave
3. Forcon qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e lëkurës

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 100ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të skrabit në lëkurën e trupit, masazhojeni përreth 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Sucrose, Maris (Sea) Salt, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Vegetable Glycerin, Aleurites Moluccana (Kukui Nut) Seed Oil, Aqua, Cetearyl Alcohol, Citrus Paradisi (Grapefruit) Fruit Extract, Cymbopogon Schoenanthus (Lemongrass) A Extract, Tocopherylate Parfum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

SKU: 52341362 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close