Shkume Rinovuese Kundra Plakjes Per Fytyren

2,408 Lekë

Shkume Rinovuese Kundra Plakjes Per Fytyren G-C

PËRSHKRIMI

Cilësia delikate dhe përbërja e pasure shkumës ndihmon në pastrimin e butë dhe efektiv të lëkurës së irrituar. Përmirëson qarkullimin e gjakut, tonifikon, rrit elasticitetin dhe aktivizon proceset e rigjenerimit në qelizat e lëkurës, hidraton dhe rinon në mënyrë aktive.

Eshtë formuluar me ujë Deti, i cili parandalon humbjen e lagështisë dhe ka veti anti-inflamatore në prodhim përdoren vetëm ruajtës natyralë dhe ngjyra.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 150ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni një sasi të vogël të shkumës në lëkurën e lagur, pastaj shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Sea Water, Organic Aloe barbadensis extract (Organic Aloe Vera Extract), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Lauryl Sarcosinate, Maltooligosyl Glucoside / Hydrogenated Starch Hydrolysate, Coffeine (Caffeine), Panthenitis) Organic Oil, Hippophae Seed Oil, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Wheat Protein, Perfume, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl alcohol

SHOPPING CART

close