Shkume Per Stilimin Dhe Vellimin E Flokeve Me Ceramides

Krahasoni

2,716 Lekë

Shkume Per Stilimin Dhe Vellimin E Flokeve Me Ceramides G-C

PËRSHKRIMI

Jepini flokëve tuaj një pamje të bukur gjatë gjithë ditës me shkumën e stilimit “Hold & Volume” me Ceramide nga CAFE MIMI.

Shkuma do ju ndihmojë në krijimin e çdo stili, ju ndihmon të shtoni volum shtesë, i mbron flokët nga efektet termike dhe siguron kujdes maksimal për flokët e thatë dhe të dëmtuar.

Ceramides në shkumë rivendosin strukturën e flokëve, parandalojnë këputjen, i bëjnë flokët të lëmuar, elastikë dhe i japin një shkëlqim natyral.

SASIA: 150ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Shkundeni shishen para përdorimit dhe përhapeni shkumën në të gjithë gjatësinë e flokëve tuaj të tharë me peshqir dhe filloni të stiloni.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua Euterpe Oleracea (Acai) Fruit Extract , Panthenol (Provitamin B5), PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Ceramide NG, Gluconolactone, Aloe Barbadensis Leaf Juice (Aloe Vera leaf juice), Aspalathus Linearis (Rooibos) Leaf Extract (Rooibos leaf extract), Cola Acuminata (Kola Nut) Seed Extract (Kola Nut Extract), Cyclopia Intermedia (Honeybush) Leaf Extract (Honey Bush Leaf Extract), Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Adansonia Digitata Seed Oil (Baobab Seed Oil), Tagetes Minuta Flower Oil (marigold flower oil), Perfume,Geraniol

SHOPPING CART

close