Shirit Led Xiaomi MI Yeelight Plus LM0275-N

Xiaomi

 

 

 

11,186 Lekë

Shirit LED Xiaomi Yeelight PLUS – Në version inteligjent. Kontrolloni përmes aplikacionit celular. E pajtueshme me Google Assistant dhe Amazon Alexa

Karakteristikat:

– Dizajn unik i thjeshtë, jo vetëm dekorimi i shtëpisë tuaj por edhe ndriçimi.
– Kursim energjie dhe miqësor me mjedisin.
– Telekomanda WiFi, mund të marrë kontrollin e shiritit tuaj të dritës nga kudo me smartphone ose tabletin tuaj.
– Mbështet Alexa, asistentin e Google, kontrollin e zërit të APP-së, kontrollin e zërit, dritë inteligjente LED që kursen energji.

– Mund të varet drejtpërdrejt në mur ose në vende të tjera me klipe fotografike.
– Përdorim i gjerë – i përshtatshëm për festivale, festa, ekspozita dhe aktivitete të tjera.
– Ka 16 milion ngjyra të gjithanshme opsionale
– Kontrolli: Shiriti LED mund të funksionojë me të gjithë shtëpinë tuaj të zgjuar përmes aplikacionit Mi Home, ose mund ta përdorni aplikacionin ekskluzivisht në aksesorët Yeelight LED. Kontrolli është gjithashtu i mundur me një buton. Lightel Lighter është në përputhje me Google Assistant dhe Amazon Alexa, kështu që ju mund të kontrolloni shiritin Led me zërin tuaj.

Specifikimet:

– Fuqia: 12 W
– Ngjyrat opsionale: RGB
– Tensioni i funksionimit: 100 V ~ 240 V

– Gjatësia: 2m + mund të zgjatet (deri në 10m)
– Jetëgjatësia: 25,000 orë
– Rezistenca ndaj ujit: IP65
DRITE E FTOHTE
A +

SKU: 22521791 Category: Tags: ,
Marka

Xiaomi

SHOPPING CART

close