Shampo Rinovuese Per Floke Te Demtuar Dhe Te Ngjyrosur Me Macadamia Dhe Rigon

Krahasoni

2,240 Lekë

Shampo Rinovuese Per Floke Te Demtuar Dhe Te Ngjyrosur Me Macadamia Dhe Rigon G-C

PËRSHKRIMI

Shampoja SUPER FOOD është një produkt i pasur me vitamina dhe minerale, ekstrakte natyrore bimore dhe vajra, thelbësore për shëndetin dhe bukurinë e lëkurës dhe flokut tuaj.

Normalizon aktivitetin e gjëndrave dhjamore, forcon dhe ndihmon në stimulimin e rritjes së flokëve.

Vajrat organike dhe ekstraktet që përbëjnë shampon i ngopin rrënjët me vitamina dhe mikroelemente të dobishme, rivendosin dhe forcojnë strukturën e flokëve, dhe i japin shkëlqim natyral.

Për të rritur efektin, përdorni balsam dhe maskë nga seria SUPER FOOD e CAFEMIMI.

 Formulime të zhvilluara posaçërisht duke përdorur superushqime – përbërës unikë me një përqendrim të lartë të vitaminave dhe lëndëve ushqyese.
 Nuk përmban produkte shtazore
 Nuk është testuar në kafshë
 Produkti është i certifikuar nga Vegan

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 370ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të shampos në flokë, masazhojeni përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm, përsërisni nëse është e nevojshme.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Origanum Vulgare Flower / Leaf / Stem Extract (Oregano Extract), Sodium Coco Sulfate, Cocamidopropyl Betaine (from Coconut Oil), Lauryl Glucoside, Sodium Cocoamphoacetate, Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyl Vegetable Guar Hydroxypropyltrimon , Hydrolyzed Wheat Proteins (Wheat Proteins), Hydrolyzed Rye Proteins (Rye Proteins), Hydrolyzed Oats Proteins (Oat Proteins), Macadamia Integrifolia Seed Oil (Macadamia Oil), Turmeric Longa (Turmeric) Root Extract, Acacia Senegal Gum, Maltodextrin, Sodium Chloride , Parfume, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Citric Acid, Linalool, Amyl Cinnamal

SHOPPING CART

close