Shampo Per Forcimin Dhe Rritjen E Flokeve Me Shege Dhe Jojoba

1,484 Lekë

Shampo Per Forcimin Dhe Rritjen E Flokeve Me Shege Dhe Jojoba G-C

PËRSHKRIMI

Ekstrakti i shegës ka një efekt vitaminizues, parandalon zbokthin dhe forcon flokët. Vaji jojoba ushqen folikulat e flokëve, mbron flokët dhe nxit rritjen aktive.

Shampoja është ideale për të gjitha llojet e flokëve.

Cilësia e lehtë dhe përbërja e pasur e shampons pastrojnë në mënyrë aktive lëkurën e kokës dhe flokët.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të shampos në flokë, masazhojeni përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm, përsërisni nëse është e nevojshme.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Exract (Pomegranate Extract), Cocamidopropyl Betaine (From Coconut Oil), Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Vegetable Glycerin (From Vegetable Oils), Hydrolyzed Wheat Proteins (Wheat Proteins) Proteins (Rye Proteins), Hydrolyzed Oat Proteins (Oat Proteins), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil (Jojoba Oil), Panthenol (Provitamin B5), Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Niacinamide (Vitamin B3), Calcium Pantothenate vitamin B5), Sodium Ascorbyl Phosphate (vitamin C), Tocopheryl Acetate (vitamin E), Pyridoxine HCL (vitamin B6), Maltodextrin, Sodium Starch Octenylsuccinate, Silica, Silicone Quaternium -18, Trideceth-6, Trideceth-12, Perfume, Citric Acid

SHOPPING CART

close