Shampo Per Floket E Ngjyrosur Me Amla Indiane

Krahasoni

2,744 Lekë

Shampo Per Floket E Ngjyrosur Me Amla Indiane G-C

PËRSHKRIMI

Shampoja pastron butësisht flokët pa dëmtuar barrierën mbrojtëse natyrore të kokës dhe flokëve.

Shampoja me një bazë larës të butë, miqësore me mjedisin, pastron butësisht flokët, nuk dëmton pengesën natyrore mbrojtëse të lëkurës dhe flokëve.

 Ekstrakti i Amlas Indiane forcon flokët përgjatë gjithë gjatësisë së tij, përmirëson strukturën dhe ruan ngjyrën e tyre. Përshpejton ushqimin e folikulave duke përmirësuar kështu rritjen e flokëve.

 Koenzima Q 10 (Ubiquinone) rrit biodisponibilitetin e qelizave, përmirëson shëndetin e kokës, ndihmon në ruajtjen e ekuilibrit të lagështisë dhe rrit shkëlqimin e flokëve të lyer.

 Ekstrakti i Thierzave ndihmon në ruajtjen e intensitetit të ngjyrave në kushte tepër të përsosura, përmirëson strukturën e flokëve duke e bërë atë më të menaxhueshëm dhe më elastik për stilimin.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël shampoje në flokë të lagur duke e masazhuar përreth 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm, përsëriteni nëse është e nevojshme.

Për përdorim të jashtëm

PËRBËRSIT

Aqua, Glycerin, Emblica Officinalis (Indian Gooseberry) Fruit Extract (экстракт Амлы), Aloe Barbadensis (Aloe) Leaf Juice (Сок Алоэ Вера), Sodium Cocoyl Isethionate, Cocamidopropyl betaine,Betaine, Coco-Glucoside, Sodium Chloride, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride,Perfume, Xanthan Gum, Ubiquinone, Tocopheryl Acetate, C12-15 Alkyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

SHOPPING CART

close