Shampo Forcuese Per Voluminoz Dhe Rritjen E Tyre

Krahasoni

2,352 Lekë

Shampo Forcuese Per Voluminoz Dhe Rritjen E Tyre G-C

PËRSHKRIMI

Vaji organik i Macadamia ndihmon në rigjallërimin e flokëve të dobët, të shurdhër dhe ka një efekt të fuqishëm shërues, duke i dhënë shkëlqim dhe forcë.

Ekstrakti organik i lajthisë ushqen dhe forcon gjëndrat e flokëve, aktivizon proceset metabolike të kokës, nxit rritjen e flokëve.

Gjalpi Organik i Sheas zbut, hidraton dhe mbron flokët.

Riparon në mënyrë efektive flokët e dëmtuar, ushqen, forcon dhe mbron nga faktorët e dëmshëm, siç janë tharja e flokëve dhe rrezet e diellit.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të shampos në flokë përreth 5 deri në 10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm, përsërisni nëse është e nevojshme.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Zingiber Officinate Root floral water, Cocamidopropyl Betaine (from coconut oil), Lauryl Glucoside, Coco Glucoside, Simmondsia Chinensis Oil (Jojoba oil), Hibiscus extract (Hibiscus extract), Hamamelis Virginiana Leaf Extract (extract) , Sodium laureth-5 carboxylate, Macadamia Integrifolia Seed Oil (Macadamia Oil), Organic Butyrospermum Parkii (Organic Shea Butter), Glycerin, Organic Triticum Vulgare Oil (Organic Wheat Germ Oil), Glycereth-2 Cocoate (from Palm Oil), Perfume Lactic Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl alcohol, CI75810

SHOPPING CART

close