Shampo Flokesh Per Skalpin E Vajisur Dhe Skajet E Thata Me 3 Lloje Argjilesh

2,240 Lekë

Shampo Flokesh Per Skalpin E Vajisur Dhe Skajet E Thata Me 3 Lloje Argjilesh G-C

PËRSHKRIMI

Shampoja SUPER FOOD është një produkt i pasur me vitamina dhe minerale, ekstrakte natyrore bimore dhe vajra, thelbësore për shëndetin dhe bukurinë e lëkurës dhe flokut tuaj.

Normalizon aktivitetin e gjëndrave dhjamore, forcon dhe ndihmon në stimulimin e rritjes së flokëve.

Vajrat organike dhe ekstraktet që përbëjnë shampon i ngopin rrënjët me vitamina dhe mikroelemente të dobishme, rivendosin dhe forcojnë strukturën e flokëve, dhe i japin shkëlqim natyral.

Për të rritur efektin, përdorni balsam dhe maskë nga seria SUPER FOOD e CAFEMIMI.
• Formulime të zhvilluara posaçërisht duke përdorur superushqime – përbërës unikë me një përqendrim të lartë të vitaminave dhe lëndëve ushqyese.
• Nuk përmban produkte shtazore
• Nuk është testuar në kafshë
• Produkti është i certifikuar nga Vegan

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 370ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të shampos në flokë, masazhojeni përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm, përsërisni nëse është e nevojshme.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Sodium Coco Sulfate, Cocamidopropyl Betaine (from Coconut Oil), Lauryl Glucoside, Sodium Cocoamphoacetate, Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Vegetable Glycerin (Vegetable), Kaolin White Clay, Kaayolin (Red Clay) (Red Clay) (red (White Clay), Montmorillonite & Illite (Blue Clay), Panthenol (Provitamin B5), Phyllantius Emblica (Amla) Oil (Amla Oil), Charcoal (Bamboo Charcoal), Sodium Chloride, Parfume, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Citric Acid, Linalool

SHOPPING CART

close