Shampo-Balsam 2 Ne 1 Shkelqyes Dhe Zbutes Per Floket Me Ullinj

Krahasoni

2,548 Lekë

Shampo-Balsam 2 Ne 1 Shkelqyes Dhe Zbutes Per Floket Me Ullinj G-C

PËRSHKRIMI

Shampo-balsam Organik me Ullinj 2 në 1 nga ECOLATIER pastron butësisht flokët dhe lëkurën e kokës, ruan barrierën mbrojtëse natyrore, u siguron flokëve kujdes të butë dhe krehje të lehtë.
Përbërësit Organikë: Vaji i Ullirit Organik është një produkt premium.

Të gjitha manipulimet për kujdesin e pemëve, mbledhjen e frutave dhe prodhimin e vajit bëhen me dorë.

Vaji organik i ullirit ka një përbërje të ekuilibruar, përmban minerale, vitamina dhe acide yndyrore të ngopura, të cilat janë të shkëlqyera në luftën kundër plakjes.

Ekstraktet e vajit të ullirit ushqejnë lëkurën dhe flokët me lëndë ushqyese në një formë të disponueshme.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 350ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të shampos në flokë, masazhojeni përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm, përsërisni nëse është e nevojshme.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Organic Olea Europaea (Olive) Leaf Extract (Organic Olive Extract), Cocamidopropyl Betaine, Vegetable Glycerin (Vegetable), Sodium Coco-Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Chloride, Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyl Organic Olea Europaea (Olive) Fruit Oil (Organic Olive Oil), Phospholipids, Sphingolipids, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Coco-Glucoside, Styrene / Acrylates Copolymer, Citric Acid, Potassium Sorbate, Heodium Sodium , Linalool

SHOPPING CART

close