Set Peshkimi Per Femije Materiali Polipropilen Me Ngjyra Te Ndryshme 53 cm

Krahasoni

600 Lekë

Set Peshkimi Per Femije Materiali Polipropilen Me Ngjyra Te Ndryshme 53 cm 777819-M

PERSHKRIMI:

Seti i peshkimit per femije do te shnderrohet ne lojen e tyre me te preferuar ne kete sezon veror.
Shtoni argetimin dhe kenaqesine e femijeve tuaj me kete loder te krijuar posacerisht per ta dhe per ti shoqeruar ne momentet me unike prane plazhit.

Materiali: Polipropilen

Gjatësia: 53 cm

Ngjyra: Te ndryshme

SHOPPING CART

close