fbpx

Set për manikyr dhe pedikyr, Grundig, me 7 aksesorë, funksion tharje 810234

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,490 Lekë

Set për manikyr dhe pedikyr, Grundig, me 7 aksesorë, funksion tharje 810234

PERSHKRIMI:

Përgatitni duart dhe thonjtë tuaj për manikyrin me setin për manikyr dhe pedikyr Grundig. Zhytni gishtat në ujë të ngrohtë që gurgullon për disa minuta për të zbutur lëkurën dhe thonjtë tuaj. Pastaj mund të filloni me kujdesin. Pastaj lërini të thahen me tharëse thonjsh të integruar. Ventilatori siguron që manikyri të thahet shpejt. Sistemi i kujdesit funksionon përmes adaptorit ose me bateri, nëse e keni karikuar atë. Ju e zgjidhni vetë drejtimin e punës. Pajisja mund të rrotullohet majtas ose djathtas siç kërkohet. Ju gjithashtu mund të zgjidhni nga 2 shpejtësi. Seti i manikyrëve ka shumë lima, kështu që ju mund të kujdeseni për thonjtë tuaj shumë saktësisht. Çdo limë ka një vend në qendrën pajisjes për thonjtë. Në këtë mënyrë ju mbani gjithçka bukur së bashku. Përfshihen 12 aksesorët e mëposhtëm: disk i madh, disk i madh formësues, kon i madh, limëprecize e trashë, limë precize e imët, disk i vogël, disk i vogël formësimi, disk i rrumbullakët, ngritës i kutikulës, rreth i butë lustrues, furçë pastrimi, shtytës i kutikulës.

  • Tipi : Set për manikyr dhe pedikyr
  • Aksesorët e përfshirë : 7 aksesorë
SKU: 41693552 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close