Set Mbrojtes Per Ciklizem Per Femije

Krahasoni

1,900 Lekë

Set Mbrojtes Per Ciklizem Per Femije FI

PERSHKRIMI :

Nje set kaq i nevojshem per sigurine e te vegjelve tuaj.

Permban: kokore + 2 mbrojtese per gjunjet e kembeve + 2 doreza mbrojtese per duar + 2 mbrojese per berrylat e kraheve, me dizenjo terheqese dhe kaq te bukur.

Sigurojne rehati maksimale.Me cilësi të lartë dhe performancë të qëndrueshme.Lloji: pajisje mbrojtëse për çiklizëm
Ngjyra: blu, e kuqe, rozë
Madhësia: 23.5cm x 19cm
Materiali: plastikë dhe shkumë

SKU: 73745222 Category: Tag:

SHOPPING CART

close