Set Aromatik

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

8,800 Lekë

Clear

Set Aromatik

Set me shumë vlerë i parfumit të parë të Guido Maria Kretschmers .Dy aroma sharmante reflektojnë personalitetin e Guidos Për femrat: Buqetë delikate aromash të përbëra prej mandarinës, trëndafilit dhe vaniljes Për meshkuj: Kompozim i rafinuar i përbërë prej mandarinës, drurit të kashmirit dhe lëkurës. Në kuti me shumë vlerë e mbështjellë me satenin më të mirë

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Kylie (verified owner)

  Super

  Kylie

 2. Jasamin (verified owner)

  Good service

  Jasamin

SHOPPING CART

close