fbpx

Parfum origjinal creed aventus for her 100 ml

16,500 Lekë

Parfum Origjinal Creed Aventus

PERSHKRIMI :

Parfum Origjinal 100 ml

Aventus For Her shënon homologun e papërmbajtshëm femëror të Aventus legjendar.

Gati tre vjet në proces, kjo festë e nuhatjes e grave të forta ishte shumë e parashikuar para zbulimit të saj triumfues nga The House of Creed.
Kjo aromë e freskët / lules është e frymëzuar nga disa nga gratë më të fuqishme të historisë – perandoreshat, mbretëreshat dhe kryetarët e shteteve, të cilat ishin klientë të Creed – si dhe gratë moderne kudo që me besim shkatërrojnë tavanet e xhamit.

Aventus jeton në çdo grua; ajo është e gatshme me forcë dhe shkëlqim të brendshëm dhe lë një gjurmë të pashlyeshme në të gjitha ato që prek.

Të jesh pranë saj do të thotë të ndjesh praninë e madhështisë.

 

SKU: 98958835 Category: Tag:

SHOPPING CART

close