fbpx

Rozete zmalti e bardhe Ø 15 cm 69181

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

600 Lekë

Rozete zmalti e bardhe Ø 15 cm 69181

PERSHKRIMI:

Rozete për tub sobe, çeliku i perforcuar dhe i trashë, i veshur me smalt porcelani si brenda dhe jashtë , me një procedurë të quajtur Term, siguron ruajtjen e ngjyrës, rezistent ndaj temperaturave te larta dhe tymit acid qe leshon soba, rezistent ndaj ndryshkut. I lyer me një llak të zi mat 1,6 mm i trashë. Diametri Ø 15 cm.

  • Ngjyra : E bardhe
  • Diametri : Ø 15 cm
SKU: 71695751 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close