fbpx

Raft shumëfunksional, dru bredhi, natyrale, 35x30xH130 cm 241715

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,750 Lekë

Raft shumëfunksional, dru bredhi, natyrale, 35x30xH130 cm 241715

PERSHKRIMI:

Rafti i drurit shumfunksional është zgjidhja ideale për mbajtjen e kepucëve, librave apo çdo aksesori tjetër. Funksional dhe tërheqës me stil bashkëkohor dhe modern, ky raft është i sigurt qe permirëson pamjen e ambientit tuaj.

 • Materiali : Dru bredhi
 • Ngjyra : Natyrale
 • Nevojitet montim : Po
 • Numri i sergjenëve : 5
 • Numri i sirtarëve : 0
 • Gjerësia : 35 cm
 • Thellësia : 30 cm
 • Lartësia : 130 cm
Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close