Pistolete Uji Per Femije Materiali Polipropilen Ngjyre E Bardhe Dhe E Zeze 27.8 cm

Krahasoni

1,800 Lekë

Pistolete Uji Per Femije Materiali Polipropilen Ngjyre E Bardhe Dhe E Zeze 27.8 cm 777843-M

PERSHKRIMI:

Pistolete uji per femije 27.8 CM.
Kjo është lodra më e mirë për fëmijët që dëshirojne të luajnë në pishinë, në verën e nxehtë dhe në plazh.
Shtojini atyre buzeqeshjen dhe kenaqesine e momenteve ne ditet me te bukura te viti

Ngjyra: E bardhe-E zeze

Materiali: Polipropilen

Gjatësia: 27.8 cm

SHOPPING CART

close