Pishinë Per Femije Ne Forme Balene 201x196x91 cm 790693-M

4,990 Lekë

Pishinë Per Femije Ne Forme Balene 201x196x91 cm 790693-M

PERSHKRIMI:

Pishina në formë balene me fryrje është ideale për ditët e nxehta të verës, ka hapësirë të bollshme për fëmijët për të luajtur ndërsa prindërit mundet ë vëzhgojnë dhe relaksohen.

Forma argëtuese dhe ngjyrat reale e bëjnë këtë pishinë të shkëlqyeshme për çdo oborr shtëpie.

Në qoftë se e lidhni me zorrën e ujit, bishti i balenës do të spërkasi uji, për të shtuar argëtimin dhe kënaqësinë e fëmijëve tuaj.

  • Materiali : PVC e butë
  • Ngjyra : Bojqelli
  • Përmasat : 201x196x91 cm

 

Category: Tag:

SHOPPING CART

close