fbpx

Pikturë, PHONE , punim me metal, 80×80 cm 250327

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

14,990 Lekë

Pikturë, PHONE , punim me metal, 80×80 cm 250327

PERSHKRIMI:

Një pikturë origjinale bashkohore punuar me cilësi dhe ngjyra krijojnë një kontrast të këndshëm. Shtoni stil me artin dekorativ në muret tuaja, duke varur këtë pikturë origjinale punuar në vaj. Kjo pjesë do të shtojë karakter dhe ngrohtësi në çdo dekor.

  • Materiali : Metal
  • Mënyra e punimit : Metal
  • Gjerësia : 80 cm
  • Lartësia : 80 cm
SKU: 52315853 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close