fbpx

Pikturë origjinale, WIND SURFING II , punim dore në vaj, 50×50 cm 250134

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,050 Lekë

Pikturë origjinale, WIND SURFING II , punim dore në vaj, 50×50 cm 250134

PERSHKRIMI:

Një pikturë origjinale bashkohore punuar me cilësi dhe ngjyra krijojnë një kontrast të këndshëm. Shtoni stil me artin dekorativ në muret tuaja, duke varur këtë pikturë origjinale punuar në vaj. Kjo pjesë do të shtojë karakter dhe ngrohtësi në çdo dekor.

  • Materiali : Kanavacë
  • Mënyra e punimit : Bojë vaji
  • Gjerësia : 50 cm
  • Lartësia : 50 cm

SKU: 49636437 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close