fbpx

Pikturë origjinale, DONA , punim dore në vaj, 70×140 cm 250091

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

12,550 Lekë

Pikturë origjinale, DONA , punim dore në vaj, 70×140 cm 250091

PERSHKRIMI:

Një pikturë origjinale bashkohore punuar me cilësi dhe ngjyra krijojnë një kontrast të këndshëm. Shtoni stil me artin dekorativ në muret tuaja, duke varur këtë pikturë origjinale punuar në vaj. Kjo pjesë do të shtojë karakter dhe ngrohtësi në çdo dekor.

  • Materiali : Kanavacë
  • Mënyra e punimit : Bojë vaji
  • Gjerësia : 70 cm
  • Lartësia : 140 cm
SKU: 41491985 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close