Peshqir Guzhine Mikrofiber 30×30 6 Cope 1194718 -J

Krahasoni

559 Lekë

Peshqir Guzhinë Mikrofiber 30×30 6 Copë 1194718 -J

PERSHKRIMI:

Peshqir kuzhine mikrofibër për thithje më të madhe gri dhe bezhë me model me kuadrate.
Ngjyra Bezhë Gri
Materiali Poliestër
6 copë
Gjatësia x Gjerësia 30×30 cm

SKU: 38571594 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close