fbpx

Pastrues oxhaku, DAC, 750 ml 53758

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

450 Lekë

Pastrues oxhaku, DAC, 750 ml 53758

PERSHKRIMI:

Shkumë pastruese për të pastruar xhamin e furrës, furrat dhe sobat. Ajo largon yndyrat dhe papastertitë nga furrat, barbekjutë dhe zgarat.

  • Paketimi : 750 ml
SKU: 56397577 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close