Paste Dhembesh Natyrale Fresh O’clock Super Zbardhuese Dhe Kuruese E Mishrave Te Dhembeve

1,540 Lekë

Paste Dhembesh Natyrale Fresh O’clock Super Zbardhuese Dhe Kuruese E Mishrave Te Dhembeve G-C

PËRSHKRIMI

• Super zbardhues dhe mbrojtje kundra kalbjes: Një sistem novator zbardhues i bazuar në kalcium aktiv ndihmon në shkëlqimin, mineralizimin dhe forcimin e smaltit, dhe gjithashtu mbron nga kalbja.

• Forcon mishrat e dhëmbëve: Një superkompleks bimor me 8 barëra ka një efekt shërues dhe qetësues i mishrave të dhëmbëve.

• Frymëmarrje e freskët: Ekstraktet e citrus dhe mentes nxisin freskinë e qëndrueshme të frymëmarrjes dhe kujdesin oral.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 90ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël pastë dhëmbësh në një furçë dhëmbësh të lagur, lajeni përreth 2-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

PËRBËRSIT

Sorbitol, Hydrated Silica, Aqua, Vegetable Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Hydroxyapatite, Calcium Carbonate, Charcoal, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extract, Centella Asiatica Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Sulfuric acid extract Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Salvia Officinalis (Sage) Extract, Cellulose Gum, Aroma, Menthol, Xanthan Gum, Sodium Saccharin, Propanediol, Propanediol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Limonenes

SKU: 71543874 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close