fbpx

Pasqyrë e lëvizshme, 50×70 cm 220056

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

9,890 Lekë

Pasqyrë e lëvizshme, 50×70 cm 220056

PERSHKRIMI:

Është një pasqyrë praktike, me kornizë që i shton veçantinë ambientit të shtëpisë suaj. Skeleti i saj inoks ka elementët e një dizenjoje elegante të cilat kombinohen më së miri me formën e saj. Paketimi përfshin të gjithë elementët e nevojshëm për montim të thjeshtë dhe të shpejtë.

 • Lloji artikullit : Pasqyre e levizeshme
 • Marka : DOST
 • Materiali : Korniza inoksi
 • Tipi : E levizshme
 • Gjatesia (cm) : 70
 • Gjerësia (cm) : 50

SHOPPING CART

close