Bide, me montim ne mur, e bardhë, porcelan, H35x36x55.5 cm 221719

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

8,550 Lekë

Bide, me montim ne mur, e bardhë, porcelan, H35x36x55.5 cm 221719

PERSHKRIMI:

Tipi modern I bidesë ‘e inkasuar në mur ndërthuret mjaft mirë me elegancën dhe qëndrueshmërine e saj. Dizenjuar në linja të harkuara,kjo bide ofron raportin ideal përmasë-formë,që përmbush nevojat tuaja.Aksesorët e fiksimit përfshihen në paketim për të thjeshtësuar montimin

 • Mënyra e montimit : Montim ne mur
 • Materiali : Porcelan
 • Ngjyra : E bardhë
 • Përmasa e akseve : 23 cm
 • Gjerësia : 35 cm
 • Thellësia : 55.5 cm
 • Lartësia : 36 cm

Bide

SHOPPING CART

close